Spin-off „Arrow” anulowany!

Stacja The CW anulowała zamówienie na Green Arrow and the Canaries!

Po długim i frustrującym oczekiwaniu The CW w końcu zdecydowało, że nie zamówią całego sezonu Green Arrow i Canaries. Green Arrow and the Canaries był planowany jako spin of Arrowa z gwiazdami takimi jak: Katherine McNamara (Shadowhunters) jako Mia Queen / Green Arrow, Katie Cassidy jako Laurel Lance / Black Siren i Juliany Harkavy jako Dinah Drake / Black Canary.

Bohaterki spotkały się w roku 2040 w przedostatnim odcinku Arrow, zatytułowanym Green Arrow and the Canaries jako pilot do planowanego serialu z udziałem tego tria. W pilocie Bertinelli został porwany przez anonimową postać noszącą maskę Deathstroke, niszcząc spokój Star City, które było w większości wolne od przestępstw przez większą część 20 lat. Mia Queen zostaje powitana przez Laurel Lance, która przywróciła wspomnienia młodszej kobiety z czasów sprzed „Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach”, przekształcając ją w Green Arrow i budując zespół, który stawi czoła nowym zagrożeniom lat 40.

„To odpowiedzialność – i nie lekceważę jej, ale jestem bardzo podekscytowana, że mogę ją trochę unieść. Praca ze Stephenem w tym sezonie była cudowna, ponieważ mogłam patrzeć, jak to robi i jak radził sobie z tą odpowiedzialnością i dziedzictwem. Wspaniale było podążać jego śladami.” – powiedziała Katherine McNamara.

Też uważacie, że dobrze, że stacja anulowała serial? Czy wręcz przeciwnie?

Interesuję się serialami i filmami. Nie pogardzę dobrą książką. Fantastyka i Science fiction zawsze mnie pochłaniają. W wolnym czasie lubię robić filmiki z postaciami z seriali.
0
Would love your thoughts, please comment.x