„Szybcy i wściekli 10” – ważne cameo w scenie po napisach?

janson momoa kadr z filmu szybcy i wściekli 10

Niedawno ekipa filmowa zebrała się ponownie, by nakręcić scenę, która ma zawierać gościnne pojawienie się pewnej postaci.

Na zaledwie dwa miesiące przed premierą kinową filmowcy znowu się zeszli, aby nakręcić scenę po napisach. Źródła zbliżone do produkcji wskazują, że sekwencja może, ale nie musi, zawierać gościa. Nie podano, czy ta scena będzie znajomą twarzą dla fanów franczyzy, czy całkowicie nową.

Następny rozdział w przebojowej serii akcji będzie pierwszym z dwuczęściowej historii zamykającej główne filmy, w której Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego ekipa będą celem zemsty Dantego Reyesa (Jason Momoa). W filmie pojawi się kolejna lista znanych i nowych twarzy, w tym Alan Ritchson, Daniela Melchior i Brie Larson. Na tych nazwiskach może się nie skończyć.

Jedną z bardziej prawdopodobnych kandydatek do pojawienia się w scenie po napisach jest Gal Gadot, która ponownie wciela się w rolę Gisele, byłej członkini ekipy Doma. Była obiektem zainteresowania Hana, granego przez Sunga Kanga.

Inną potencjalną, ale pozornie mało prawdopodobną, perspektywą pojawienia się w scenie po napisach do filmu byłby Dwayne Johnson jako Luke Hobbs. Jego spór z Vin Dieselem doprowadził do odejścia z franczyzy, z wyjątkiem spin-offu serii Hobbs & Shaw i jego potencjalnej kontynuacji.

Inna teoria mówi o pojawieniu się w formie CGI zmarłego aktora Paula Walkera po tym, jak jego postać została wcześniej zasugerowana w końcowych chwilach ostatniej części.

0
Would love your thoughts, please comment.x