Turecki serial „Trzy siostry” już 14 marca o 15:55 w NOVELAS+

© Kanal D 2023

Turecki serial został stworzony na podstawie bestsellerowej powieści Iclal Aydin o tym samym tytule. Produkcja skupia się na losach trzech sióstr: pięknej Turkan (Özgü Kaya), zrównoważonej Donus (Almila Ada) i buntowniczej Deryi (Melisa Berberoglu).

Historia serii zaczyna się w 1998 roku w Ayvalik. Nesrin (Iclal Aydin) i Sadik (Reha Ozcan) są małżeństwem od 25 lat i prowadzą udane życie w niewielkim miasteczku nad Morzem Egejskim. Wraz z trójką córek żyją w szczęśliwej rodzinie, dzieląc jedną sypialnię, marzenia, rozczarowania i radości. Kiedy Turkan wychodzi za mąż, wszystko się zmienia.

Serial Trzy siostry (Üç Kız Kardeş) opowiada wzruszającą historię rodzeństwa, które po wielu latach rozłąki wraca do swojego rodzinnego miasta z różnych zakątków świata. Każda z nich ma inny charakter i osobowość, ale łączy je miłość oraz tajemnicza przeszłość. Turkan, Donus i Derya wychowywały się w domu, gdzie uczucia i dobroć były na porządku dziennym dzięki Nesrin, skromnej krawcowej i Sedikowi, łagodnemu ojcu, dla którego dziewczyny były oczkiem w głowie. Siostry różnią się od siebie — jedna jest piękna, druga posłuszna, a trzecia posiada naturę buntowniczą.

Turkan, najstarsza, jest słynna w całym mieście ze względu na swoje wyjątkowe piękno. Jest naiwna, spokojna, niewinna i romantyczna, przypomina dziewczynę stworzoną do bycia idealną żoną. Z kolei Donus, druga z córek, wciąż chodzi do liceum i przygotowuje się do egzaminu na uniwersytet. Uwielbia czytać i pisać, a jej największym marzeniem jest napisanie powieści. Na koniec Derya, najmłodsza, również uczęszcza do liceum i przygotowuje się do państwowego egzaminu. Jest buntownicza, sprytna, ale szczera, silna i pełna życia, podobnie jak jej siostra Donus.

Serial Trzy siostry porusza wiele istotnych tematów, w tym miłość, rodzinne tajemnice, wybaczenie oraz walkę z trudnościami życia. Można go obejrzeć już od 14 marca na antenie NOVELAS+ oraz w serwisie CANAL+ online.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x