Tajemnicza historia za kulisami „Falcon i Zimowy Żołnierz”: Co kryje się za klipem „Flight Lesson”?

IGN udostępniło na X  dodatek w wydaniu Falcon i Zimowy Żołnierz. Klip akcji zatytułowany Flight Lesson przenosi nas w sam środek intrygującej historii, która tkwi za kulisami tego fascynującego serialu.

Scena rozgrywa się na początku pierwszego odcinka, tuż po przemówieniu Sama Wilsona (Anthony Mackie), podczas ceremonii w muzeum, gdzie prezentowano tarczę Kapitana Ameryki. Jednak to, co na pierwszy rzut oka wydaje się być przyjacielską pogawędką między Samem a Rhodeyem, skrywa o wiele więcej. Ci dwaj bohaterowie, którzy znaleźli się po przeciwnych stronach w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (2016), teraz starają się poradzić sobie z przeszłością. Wówczas Sam nieumyślnie spowodował paraliżujący wypadek Rhodeya, co wydawało się mieć niekorzystny wpływ na ich relację. Jednak mimo wszystko, podczas rozmowy w klipie Flight Lesson, Rhodey nie okazuje urazy wobec Sama. Czy można dojść do wniosków, że czas leczy rany?

Co więcej, Rhodey wydaje się być w pełni sprawny, wspominając niedawny zabieg, który wyleczył jego poważnie uszkodzony kręgosłup i umożliwił mu ponowne chodzenie. Jednakże, jak ujawnia fabuła Secret Invasion, ta pozorna normalność kryje w sobie mroczną tajemnicę. Osoba, z którą Sam rozmawiał, nie jest tym, za kogo się podaje. Okazuje się być oszustem Skrulla. Prawdziwy Rhodey został porwany przez frakcję Skrulla Gravika wraz z kilkoma innymi więźniami politycznymi, zastępując ich uśpionymi agentami.

Klip Flight Lesson oferuje nam więc nie tylko emocjonującą akcję, ale także wgląd w skomplikowane relacje między bohaterami oraz tajemnicze intrygi, które wypełniają świat Marvela. Okaże się, jak te wydarzenia wpłyną na dalszy rozwój historii w kolejnych częściach uniwersum MCU. Od 30 kwietnia Falcon i Zimowy Żołnierz możemy zobaczyć w rozdzielczości 4K UHD i Blu-ray. Serial można także oglądać w serwisie Disney+.

0
Would love your thoughts, please comment.x