„Tajna Inwazja” – nowy zwiastun, plakat i opis fabuły

Wraz z nowym trailerem do nadchodzącej produkcji studia Marvel w sieci pojawiło się kilka innych informacji.

Serial będzie drugim projektem zaraz po Ant-Man i Osa: Kwantomania, który pojawi się w piątej fazie MCU. Jest to długo wyczekiwana produkcja, a fani żywią nadzieję, że odmieni to ostatnie negatywne opinie na temat franczyzy.

Studio Marvel przede wszystkim zaserwowało nam w nocy z 2 na 3 kwietnia czasu polskiego świeży zwiastun, który można obejrzeć poniżej:

Ponadto otrzymaliśmy pierwszy plakat z wizerunkiem Nicka Fury’ego:

Oficjalny opis fabuły brzmi:

W nowej serii studia Marvel pod tytułem Tajna Inwazja, w której akcja rozgrywa się we współczesnym świecie MCU, Nick Fury dowiaduje się o tajnej inwazji na Ziemię dokonanej przez frakcję zmiennokształtnych Skrullów. Dołącza on do swoich sojuszników, w tym Everetta Rossa, Marii Hill i Skrulla Talosa, który ułożył sobie życie na Ziemi. Razem ścigają się z czasem, aby udaremnić nieuchronną inwazję Skrulli i ocalić ludzkość.

Jak donosi Vanity Fair, postać Olivii Colman opisywana jest jako agentka MI6 Sonya Falsworth, która wydaje się zaangażowana w ochronę interesów bezpieczeństwa narodowego Anglii podczas inwazji Skrullów. Samuel L. Jackson opisał ją jako zimnokrwistą i rozkoszującą się tym, kim jest. Dowiedzieliśmy się także, że Emilia Clarke zagra córkę Talosa, czyli G’iah, która już pojawiła się w MCU w filmie Kapitan Marvel, gdzie była jeszcze małą dziewczynką.

Zobacz także:

Plotki o „Tajnej Inwazji”, szczegóły dotyczące głównego złoczyńcy

Agenci T.A.R.C.Z.Y pojawią się w serialu „Tajna Inwazja”? – fani mają trop.

Emilia Clarke na nowych zdjęciach z dokrętek do „Tajna Inwazja”

0
Would love your thoughts, please comment.x