The Weeknd zagra w Polsce w ramach swojej trasy koncertowej „After Hours Tour”!

The Weeknd ogłosił powrót! Wraca do nas z trasą koncertową, która obejmuje jedno z naszych polskich miast – Kraków.

Artysta zagra na Tauron Arenie. Będzie to już jego drugi występ w naszym kraju. Pierwszym było show podczas festiwalu Open’er 2017. Jak informuje organizator koncertu, firma Live Nation:

Trasa ogłoszona na 2022 rok obejmuje koncerty w Stanach Zjednoczonych i Europie. Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 8 lutego o godzinie 10:00 po historycznym występie The Weeknd na Super Bowl. Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy rozpoczyna się w piątek, 5 lutego o 10.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w sobotę, 6 lutego o 10.00.

Trasa koncertowa promuje jego najnowszy album zatytułowany After Hours, z którego pochodzą między innymi takie hity jak Save Your Tears, In Your Eyes, Until I Bleed Out oraz największy przebój 2020 roku Blinding Lights. Oprócz Krakowa The Weeknd odwiedzi również takie miasta jak Vancouver, Wiedeń, Barcelona, Los Angeles, Berlin, Atlanta, Toronto, Londyn, Paryż i Mediolan.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Weeknd (@theweeknd)

 

Kto z Was wybiera się na koncert? Dajcie znać!

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x