,,The Winchesters” – wszystko co wiemy. Czy jest szansa na kontynuację?

fot: The CW

Na chwilę obecną wyszło 7 odcinków The Winchesters, kolejny będzie miał swoją premierę w styczniu 2023 roku. Obejrzeć je można na HBO Max.

The Winchesters to prequel popularnego serialu Supernatural, emitowanego w latach 2005-2020,  opowiadał on o losach dwójki braci Sama (Jared Padalecki) oraz Deana (Jensen Ackles), którzy od dziecka mierzyli się z potworami, jakie normalni ludzie wkładali między bajki.

The Winchesters z kolei skupia się na okresie przed narodzinami braci i ukazuje widzom historię ich rodziców (Meg Donnely jako Mary Campbell oraz Drake Rodger jako John Winchester). Dean wciela się w narratora, opowiadając historię z roku 1970, jak jego rodzice poznali się i pokochali, poszukując wspólnie zaginionych ojców.

W Supernatural wątek rodziców Winchesterów również był dość rozwinięty, dlatego dla wiernych fanów mogło wydać się to dziwne, że temat będzie ponownie          „wałkowany”, oraz że pojawią się nieścisłości z oryginałem.

Czy można spodziewać się kolejnych sezonów? Ciężko sobie wyobrazić, że spin–off Supernatural, nie doczeka się kontynuacji, gdyż poprzednik otrzymał aż 15 sezonów. Można by rzecz, że cała rzesza fanów dorastała razem z bohaterami przez 15 lat. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak nic na temat kontynuacji, ale można być dobrej myśli. Odcinki są wypuszczanie pojedynczo, dzięki czemu nie trzeba będzie czekać np. 2 lat, jak ma to miejsce w przypadku seriali wypuszczanych całymi sezonami.

0
Would love your thoughts, please comment.x