Tobias Menzies ujawnia czy pojawi się w ostatnim sezonie Outlander!

Dobra wiadomość dla Jamiego i Claire Fraser, zła dla zagorzałych fanów Outlandera!

Tobias Menzies nie powróci do swoich ról Franka i Jonathana „Black Jacka” Randalla przed zakończeniem ósmego i ostatniego sezonu serialu.

W wywiadzie dla TVLine powiedział:

Co wolno mi powiedzieć? – Menzies dumał, chichocząc (i niechcący robiąc nam nadzieje… tuż przed jej zrujnowaniem). Byłoby świetnie. Ale nie, nie zobaczysz mnie.

Wiadomość nie jest wielkim szokiem, biorąc pod uwagę, że zarówno Frank – mąż Claire z jej czasów – jak i jego sadystyczny przodek Black Jack – który przez lata na różne sposoby dręczył Fraserów – nie żyją w tej historii.

Outlander zakończył pierwszą połowę siódmego sezonu w sierpniu 2023 roku. Starz nie ogłosił jeszcze, kiedy powróci z drugą częścią. Na początku 2023 roku sieć kablowa poinformowała fanów, że historyczny dramat zakończy się 10-odcinkowym sezonem 8. Ponadto Starz zamówił prequel serialu Outlander: Blood of My Blood, który opowie historię Jamiego i rodziców Claire.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x