Ujawniono zwiastun „Fairy Tail: 100 Years Quest”!

Fairy Tail powraca z kontynuacją serii anime. Fani po raz pierwszy zobaczyli, czego mogą się spodziewać dzięki zwiastunowi Fairy Tail: 100 Years Quest!

Seria anime i mangi Fairy Tail dobiegła końca kilka lat temu, ale ogłoszono, że będzie kontynuowana. I to wraz z pełną adaptacją oficjalnej kontynuacji Fairy Tail: 100 Years Quest. Jednak minęło sporo czasu, odkąd po raz pierwszy poinformowano, że anime jest w przygotowaniu. Niedawno dokonano sporej aktualizacji, z której wynika, że produkcja ukaże się jeszcze w tym roku!

Oficjalnie ogłoszono, że zadebiutuje w lipcu w ramach nadchodzącego harmonogramu anime Lato 2024. Aby uczcić ważną aktualizację związaną z debiutem anime, Fairy Tail: 100 Years Quest, ujawniono nowy zwiastun nadchodzącej serii, który po raz pierwszy zapowiada przebieg wydarzeń.

Co najlepsze potwierdzono, że większość oryginalnej ekipy i obsady Fairy Tail powróci.

Zamierzacie obejrzeć? My na pewno!

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x