TOP 3 wakacyjne tureckie produkcje z 2023 roku, które musisz zobaczyć | Część 1

fot: Kanal D

Sezon na letnie tureckie produkcje rozpoczął się wraz z początkiem lipca. Przygotowaliśmy dla Was TOP 3 tureckie seriale, które warto zobaczyć.

W letnim okresie wakacyjnym w Turcji (tak samo jak i w Polsce) mniej osób spędza czas przed telewizorami. Stacje wolą w tym czasie pokazywać lekkie i przyjemne produkcje filmowe, zwłaszcza komedie romantyczne. Te seriale cieszą się dużą popularnością (w kraju i za granicą), ponieważ są doskonałą rozrywką dla tych, którzy spędzają wolny czas w zaciszu domowym.

O to nasza lista wakacyjnych tureckich seriali:

Ya Çok Seversen

Opis: To opowieść o Ateşie, który nie powrócił do rodzinnego domu po tym, jak został wysłany do internatu po śmierci matki. Mężczyzna przez ten czas nauczył się stania na własnych nogach, nie wierząc nikomu. Drugą bohaterką jest Leyla, która nigdy nie poznała swojej prawdziwej rodziny. Aby przetrwać, zarabiała na oszukiwaniu ludzi, aż do momentu, kiedy ich drogi się skrzyżowały.

Może Ciebie zainteresować: Jak wypadł pierwszy odcinek „Ya Çok Seversen” w rankingach?

Vermem Seni Ellere

Opis: Mehmet, miłośnik życia pełnego akcji i przygód. Zelis, miłośniczka przyrody i gór. Początki tej znajomości nie zapowiadają się dobrze, nawet licząc na sympatię, ale z każdym kolejnym dniem coś zaczyna ich łączyć.

Może Ciebie zainteresować: „Vermem Seni Ellere” to dobrze zapowiadający się letni serial turecki

Dönence

Opis: Gdy rodzice Gece oznajmiają, że ze względu na siostrę ze zdiagnozowanym autyzmem będą musieli się przeprowadzić do malutkiego miasteczka Foça, dziewczyna musi zrewidować swoje plany dotyczące studiów i wakacji. Podczas pobytu w mieście bohaterka spotyka Özgüra, prywatnego instruktora żeglarstwa, a wtedy zaczyna się coś niezwykłego w jej życiu.

Może Ciebie zainteresować: Czy turecki serial „Dönence” okaże się hitem?

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x