Zdjęcia z planu „Sandmana” i garść informacji

Kilka dni temu internet obiegła informacja, że rozpoczęły się nagrywki kolejnych epizodów Sandmana.

Obecnie w sieci hulają zdjęcia z dwóch lokacji, jedną z nich są okolice Durdle Door w Dorset, a drugą cmentarz Poole, także w Dorset.

Z informacji, które udało nam się zebrać, wynika, że aktorem grającym Orfeusza będzie Ruairi O’Connor, który jest znany głównie z roli króla Henryka VIII, w serialu Hiszpańska Księżniczka. Jednak nie jest to nic pewnego, ponieważ  casting nie został jeszcze potwierdzony. Na planie mogliśmy już zobaczyć, Toma Sturridge’a (Morfeusza) czy Kirby Howell-Baptiste (Śmierć). Pojawiła się także aktorka Indya Moore, która według spekulacji wcieli się w Wandę, postać z piątego tomu zatytułowanego Zabawa w Ciebie. Zakończył się także casting na postać Delirium/Maligny, ale nie znamy jego rezultatów.

Co ciekawe, na jednym ze zdjęć Sturridge został uchwycony z książką w ręku, konkretnie Marvelous Land of Oz. Fani zauważyli, że w nowej stylizacji Morfeusz nosi buty na obcasie. Moim zdaniem, nawet mu pasuje. Jeszcze dodać do tego bardziej rozwichrzone włosy niż w pierwszym sezonie i jest cudnie! Bardzo podoba mi się jego nowy wizerunek.

Z dalszych informacji: soundtrack do pierwszego sezonu Davida Buckley’a został wypuszczony w wersji winylowej, przez Waxwork Records. Obecnie można go zakupić w pre-orderze, jedynie za 40 $, dokładnie tutaj.

Z kolei, animacja Sen tysiąca kotów została wybrana do oficjalnego konkursu na Międzynarodowym Festiwalu Animacji w Ottawie, największym i najstarszym w Ameryce Północnej.

Zdjęcia z planu możecie obejrzeć poniżej!

I przeczytać najnowszą recenzję komiksu z tego uniwersum!

0
Would love your thoughts, please comment.x