TOP 5 najlepszych filmów w serwisie Netflix | #1

logo netflix

Szukanie najlepszego filmu do obejrzenia na platformie Netflix może być sporym wyzwaniem. Często zajmuje to dużo czasu, ale nie musisz się już tym martwić!

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę Top 5 filmów, które warto obejrzeć na VOD. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród tych propozycji.

Psie pazury (2021)

Władczy i charyzmatyczny ranczer nie przepuści żadnej okazji, aby dokuczyć nowej żonie brata i jej nastoletniemu synowi  – do czasu, gdy ktoś odkrywa jego tajemnicę.

W rolach głównych: Benedict Cumberbatch, Kirsten Dunst, Jesse Plemons.

Guillermo Del Toro: Pinokio (2022)

Zachwycająca od strony wizualnej i muzycznej filmowa opowieść w technice poklatkowej o drewnianym pajacyku, który ożył, autorstwa nagrodzonego Oscarami Guillermo del Toro.

W rolach głównych: Ewan McGregor, David Bradley, Gregory Mann.

Zróbmy zemstę (2022) 

Zdetronizowana królowa ekskluzywnej szkoły prywatnej w tajemnicy umawia się ze skromną nową uczennicą, że każda z nich zemści się na wrogach drugiej.

W rolach głównych: Camila Mendes, Maya Hawke, Austin Abrams.

Tick, tick… BOOM! (2021) 

Dobiegający trzydziestki, obiecujący kompozytor teatralny próbuje pogodzić miłość i przyjaźń z presją stworzenia czegoś wielkiego, zanim skończy mu się czas.

W rolach głównych: Andrew Garfield, Alexandra Shipp, Vanessa Hudgens.

Oczy szeroko zamknięte (1999)

Po szokującym wyznaniu żony zamożny nowojorski lekarz rusza w surrealistyczną całonocną eskapadę po krainie erotycznych pragnień.
W rolach głównych: Tom Cruise, Nicole Kidman, Sydney Pollack.
Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x