TOP 5 produkcji podobnych do „The 100”

W 2020 roku The CW wyemitowało jeden z najpopularniejszych seriali z gatunku sci-fi. The 100 doczekał się siedmiu sezonów, dostał nagrodę Saturn oraz 22 nominacje.

Opowiada o tym, jak nuklearna wojna niszczy cywilizację na planecie. Po niemal 100 latach nastoletni przestępcy z arki (statku kosmicznego) zostają zmuszeni do powrotu na Ziemię.

Dziś przygotowaliśmy dla Was listę kilku podobnych produkcji, które naszym zdaniem warto zobaczyć.

Zagubieni w kosmosie (2018)

Robinsonowie to jedna z rodzin wybranych do życia w lepszym świecie. Jednak podczas wyprawy do swojego nowego domu kolonizatorzy zostają zepchnięci z kursu. Zmuszeni są zawrzeć sojusze i wspólnie walczyć o przetrwanie w obcej, niebezpiecznej rzeczywistości, odległej o lata świetlne od celu podróży.

Więzień labiryntu (The Maze Runner) (2014)

Nastoletni Thomas zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie, z którego próbuje się wydostać.

Niezgodna (Divergent) (2014)

https://www.youtube.com/watch?v=MVdGl1o7uVw

Przyszłość, w której społeczność składa się z pięciu frakcji wyodrębnionych na podstawie cech charakteru. Nastoletnia Tris zostaje przydzielona do kilku z nich i uznana za zagrożenie.

Revolution (2012)

Piętnaście lat po wydarzeniu, które powoduje wyłączenie wszystkich urządzeń elektrycznych, grupka rewolucjonistów próbuje stawić czoło dyktaturze milicji.

The Expanse (2015)

Młoda kobieta odkrywa spisek, który może doprowadzić do zagłady ludzkości.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x