Trzy anulowane seriale przez Netflixa, o które walczą fani

Fani nie dają za wygraną nawet po kasacji swoich ulubionych produkcji telewizyjnych i zaciekle walczą o kolejne sezony.

Trzy seriale, które wzbudzają największe emocje w sieci, to prawdziwe perełki dla fanów popkultury. Pomimo decyzji o zakończeniu ich emisji, oddani widzowie nieustannie manifestują swoje wsparcie i pragnienie kontynuacji przygód ich ulubionych bohaterów.

Cień i kość (Shadow and Bone)

fot: Netflix

Jednym z najgłośniejszych anulowań w 2023 roku przez Netflixa był serial Cień i kość. Platforma streamingowa zdecydowała się nie przedłużać o trzeci sezon i zakończyć prace nad spin-offem The Crows.

Link do petycji: Klik! 

Ania, nie Anna (Anne)

Serial opowiadający losy rudowłosej nastolatki wciąż ma aktywną rzeszę fanów. Produkcja zebrała ponad milion podpisów — mimo wszystko, Netflix wciąż nie dał szansy. Więcej o tym: Walka o czwarty sezon „Ania, nie Anna” wciąż trwa. Ponad milion osób podpisało petycję

Link do petycji: Klik!

Przeznaczenie: Saga Winx (Fate: The Winx Saga)

W to trudno uwierzyć, ale to faktycznie się wydarzyło. Netflix zdecydował zakończyć serial o Winx po zaledwie dwóch sezonach. Pomimo upływu sporej ilości czasu od emisji ostatniego odcinka, fani nieustannie walczą i poszukują stacji telewizyjnych lub platform VOD, które mogłyby przejąć produkcję.

Link do petycji: Klik! 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x