Sześć newsów: Nowe produkcje i świeże zwiastuny

W dzisiejszym przeglądzie serialowym przyjrzymy się interesującym zapowiedziom oraz zobaczymy nowości w związku z istniejącymi już produkcjami.

 

Forever – Nowa produkcja Netflixa

Forever to powieść autorstwa Judy Blume. Opowiada historię pewnej, niesamowitej miłości między dwójką ciemnoskórych nastolatków. W role wcielą się Lovie Simone,  Michael Cooper Jr. pod okiem showrunnerki, którą jest Mara Brock Akil.

 

Powstanie nowy serial inspirowany muzyką Ushera.

Serial przepełniony zostanie muzyką, stylem, seksem i romansem.  Produkcja jeszcze nie posiada oficjalnego tytułu. Ma opowiadać o:

Czarnej miłości zamieszkującej w Atlancie, szukającej miejsca, które będzie można nazwać domem.

 

Sight Unseen – Zwiastun nowego serialu

Historia będzie opowiadała o niezwykle zdolnej pani detektyw, w tej roli wystąpi Dolly Lewis. Kobieta będzie zmuszona zrezygnować z ukochanej pracy przez wypadek, który sprawił, że prawie zraniła swojego partnera i sama straciła wzrok. Bohaterka jednak się nie poddaje i wraca do działania z pomocą pewnej aplikacji.
Premiera 3 kwietnia 2024 roku.

Happy Face – Serial oparty na prawdziwej historii mordercy.

W główną rolę wcieli się Dennis Quad. Odegra on mordercę, który chwaląc się dokonanymi przestępcami, podpisywał swoje „dzieła” uśmiechniętą buźką. Opowieść zostanie ukazana z perspektywy jego córki (Annaleigh Ashford). Produkcja będzie liczyła 8 odcinków, a premiera planowana jest na 2025 rok.

Bridgertonowie – Nowy zwiastun 3. sezonu.

Netflix udostępnił oficjalny klip trzeciego sezonu serialu. Będzie miał on swoją premierę w dwóch częściach. Pierwsza ukaże się 16 maja, druga 13 czerwca.

Żelazna Ręka – zwiastun 1. sezonu

Joaquín Manchado dogląda swojego imperium narkotykowego z portu w Barcelonie. Jednak czy taki interes nie wprowadzi jego rodziny na zbyt niestabilny grunt? W rolach głównych wystąpią Chino Darín, Jaime Lorente, Natalia de Molina, Enric Auquer, Sergi López y Eduard Fernández, a produkcja pojawi się na Netflixie 15 marca.

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x