Tureckie seriale romantyczne, które warto zobaczyć | #2

W 2022 roku pojawiło się wiele ciekawych tureckich komedii romantycznych, które warto zobaczyć.

Poniżej jest lista trzech seriali komediowych wartych obejrzenia. Obecnie wszystkie w dniu publikacji materiału są jeszcze emitowane.

Senden Daha Güzel 

fot: FoxTV

Efsun (Cemre Baysel), pracuje jako dermatolog i mieszka razem z ojcem na farmie w wiosce w Gaziantep. Matka opuściła swoją córkę i ojca, kiedy była mała i przeniosła się do Stambułu. Stała się jedną z najważniejszych chirurgów plastycznych w Turcji. Pewnego razu kobieta otrzymuje wiadomość od matki, której nie widziała od 12 roku życia. Jej rodzicielka jest na łożu śmierci i chciałaby zobaczyć córkę po raz ostatni. Wysyła po nią swojego kierowcę i zaprasza do Stambułu. Podczas spotkania z kobietą, spotyka ją wielka niespodzianka. Jej matka jest właścicielką największej kliniki estetycznej w Stambule. Proponuje głównej bohaterce pracę w klinice.

Emir (Burak Çelik), którego uważała za kierowcę, jest w rzeczywistości synem partnerki swojej matki, Kayi Bey. Przystojny, charyzmatyczny chirurg jest przekonany, że celem Efsun jest odebranie mu kliniki. Pomiędzy nimi zaczyna się wojna. Co więcej, będą mieszkać w tym samym domu.

Seni Kalbime Sakladım

Dwa różne życia, dwa różne światy… Czy Zeynep i Civanmert zdołają uciec przed przeznaczeniem? Serial opowiada historię inteligentnej, zaradnej i pięknej Zeynep, która zarządza rodzinnym biznesem oraz Civanmerta — naiwnego, odważnego chłopca z sąsiedztwa. Czy fikcyjna historia miłosna dwójki głównych bohaterów z czasem zmieni się w coś więcej?

Gizli Saklı

Serial opowiada historię dwóch policjantów — Naz/Yaz (Sinem Ünsal) oraz Levent/Pamir (Halit Özgür Sarı). Pewnego dnia szef podejmuje decyzję o wprowadzeniu wcześniej wspomnianego duetu do tajnej operacji. Para musi zmierzyć się z poważnym problemem, szczególnie, że goni ich czas. Bez rozwiązania tej sprawy mogą pożegnać się z myślami o dalszej karierze policyjnej. Naz i Pamir łączą siły i przejmują sprawę. Ich negatywne podejście do siebie każdym z kolejnym dniem przeradza się w szczere i wielkie uczucie. Czy przyznają się do swoich uczuć?

Pierwszą część o tureckich komediach romantycznych można przeczytać klikając w poniższy link:

Tureckie seriale romantyczne, które warto zobaczyć | #1

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x