Twórca Kamali Khan chwali Iman Vellani

Zanim została obsadzona jako Kamala Khan, Vellani była częścią Komitetu Next Wave na Festiwalu Filmowym w Toronto w 2019 roku. Oznacza to, że aktorka już stara się pomóc w „dywersyfikacji” branży.

Znaczna część działań promocyjnych Ms Marvel koncentrowała się głównie na miłości Vellani do uniwersum Marvela, a jej pierwszy zwiastun faktycznie pokazuje reakcję aktorki na obsadę MCU. Od samego początku jasne jest, że pasjonuje się ona wszystkimi rzeczami związanymi z Marvelem, a nowy wywiad z twórcą komiksów o Kamali Khan tylko umacnia to wrażenie.

Sana Amanat udzieliła wywiadu Empire, aby porozmawiać o nadchodzącym debiucie Iman Vellani w MCU jako ucieleśnienia jej postaci. Zdradziła, że duże wrażenie zrobiła na niej podczas castingu na Zoomie, gdy aktorka zainicjowała wycieczkę po swoim pokoju wypełnionym gadżetami Avengers.

Pokazała mi każdy zakątek swojego pokoju, który był wypełniony Avengersami. Potem powiedziała: „Och, czekaj, jeszcze nie skończyłam”, otworzyła swoją szafę i wszędzie było jeszcze więcej Marvela.

Zauważyła następnie, że zawrotna energia Vellani i nastoletni entuzjazm są idealne dla postaci takiej jak Kamala Khan, która nie jest „tradycyjnym Avengersem”.

Nie jest tak zgrabna i uprzejma jak niektórzy superbohaterowie. Nie rzuca tarczą jak Kapitan Ameryka po to by wróciła. Jest wszędzie. Cieszę się, że ludzie ją poznają.

Amanat ujawniła również, że tak jak idolką Kamali jest Carol Danvers, tak nasza aktorka zapatrzona jest w Kevina Feige’a.

Dała mi listę opinii na temat każdego filmu Marvela. Kevin Feige jest jej Carol Danvers.

Empire wypuściło również zupełnie nowy kadr z Ms. Marvel, przedstawiający Kamalę i Bruno Carrelli podczas AvengerCon, który widzicie niżej:

Trzeba przyznać, że ten wywiad ukazuje Iman jako wymarzoną inkarnację Ms. Marvel. Kto czeka na ten serial tak jak ja?

0
Would love your thoughts, please comment.x