Vivica A. Fox chce, aby w „Kill Bill 3” zagrała Zendaya!

Minęło sporo czasu od premiery Kill Bill.  Vivica A. Fox, która zagrała w filmie postać Vernity Gren, uważa, że warto zrobić kontynuację. I ma sugestię dla Quentina Tarantino: w sequelu powinna wystąpić Zendaya!

Vernita jest w filmie pierwszą przeciwniczką Panny Młodej. Kobieta ginie na oczach swojej córeczki Nikki i bohaterka oferuje jej szansę na zemstę. Tarantino jeszcze w 2004 roku zapowiedział, że za 15 lat chętnie nakręci kontynuację, w której Nikki postanawia zemścić się na Pannie Młodej.
Niedawno udzieliła wywiadu dla magazynu NME, w którym zdradziła, że w roli córki Vernity Green chętnie zobaczyłaby Zendayę, znaną między innymi z serialu Euforia czy Spider-Mana: Daleko od domu.

Nie byłoby to super? I prawdopodobnie wystarczyłoby tyle, żeby projekt dostał zielone światło na realizację. Ona (Zendaya) i Uma (Thurman) są bardzo wysokie. Byłoby to naprawdę mocne. Możemy spróbować wysłać tę wiadomość w świat: „Tarantino, obsadź Zendayę!” i rozbudzić jego zainteresowanie, by zajął się tym projektem. Nie byłoby to wspaniałe? – powiedziała Fox.

Co ciekawe, w grudniu zeszłego roku Tarantino przyznał w jednym z wywiadów, że istnieje szansa na realizację Kill Bill: Vol. 3, bo po wielu nieudanych próbach wymyślenia dalszego ciągu historii Panny Młodej w końcu udało mu się znaleźć pomysł, z którego jest zadowolony.

Są tu fani tego filmu? Cieszycie się, że Zendaya może zagrać w filmie? Pasuje do tej roli?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x