„Wiedźmin” po krótkiej przerwie ponownie wraca na plan!

Na całe szczęście nie musieliśmy długo czekać na powrót do ponownego filmowania drugiego sezonu Wiedźmina. Przypomnę tylko, że przerwa była wywołana kilkoma zakażeniami koronawirusem wśród ekipy filmowej. Była to druga taka sytuacja z powodu pandemii.

Aktualnie przygotowania do zdjęć trwają w Arborfield Studios w Reading. Tam zbudowano od podstaw wiedźminskie miasto. Niestety nie zauważono żadnego ze znaczących aktorów.

Ponadto ekipa filmowa wraca na plan w Frensham Little Pond, gdzie jeszcze przed przerwą spowodowanej dodatnimi wynikami testów na wirusa, widzieliśmy wspólnie Henry’ego Cavilla oraz Anye Chalotre. Miejscowi mieszkańcy zauważyli w okolicy kilka koni i wozów. Ponadto (co interesujące) widziano również wagony. Co to oznacza? Oznacza to, że lada chwila zostanie wznowione kręcenie w tej lokacji. A więc cierpliwie musimy czekać na nowe zdjęcia z planu.

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Zdjęcia do nowego sezonu mają trwać do lutego. Planowana jest na drugą połowę 2021 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x