Wielki test Demet Özdemir i Engina Akyüreka w serialu „Adım Farah”

fot: FoxTV.com.tr

Już wkrótce na ekranach pojawi się nowy turecki serial z udziałem Demet i Engina! Jak wypadnie ta dwójka?

Telewizja Fox od lat stara się produkować solidne seriale z dobrym budżetem, ale poza Yasak Elma (które zakończy się po 6. sezonach) nie odniosła poważniejszych sukcesów. Choć Mucize Doktor i Mahkum cieszyły się zainteresowaniem, nie stały się jednak długoterminowymi projektami, jakich oczekiwała stacja.

W tej sytuacji Fox TV postanowiła zainwestować w Adım Farah: nowy serial z udziałem popularnych aktorów, Demet Özdemir i Engina Akyüreka. Już przed jego premierą postać mafijnego lidera Tahir’a, w którą wciela się mężczyzna, wzbudziła zainteresowanie, a sama aktorka zyskała sympatię widzów po udziale w Between the World and Me (Znamy datę premiery „Dünyayla Benim Aramda” z udziałem Demet Özdemir).

Może Cię zainteresować:

Fabuła serialu Adım Farah opowiada historię irańskiej imigrantki, która wraz z dzieckiem przeprowadza się do Turcji i przypadkowo zostaje świadkiem morderstwa, co prowadzi ją do spotkania z Tahir’em.

Premiera tureckiego serialu Adım Farah odbędzie się 1 marca i ma on przyciągnąć widzów na długo. Czy tak faktycznie będzie? Czas pokaże.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x