Wiemy już kiedy pojawi się piąty sezon „Riverdale”

Serial Riverdale to jeden z najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat. Bazuje  na serii komiksów Archie Comics.

Serial doczekał się pierwszego spin-offu w postaci produkcji Katy Keene. Niestety została skasowana po pierwszym sezonie. Żadna stacja, nawet HBO Max nie przejęła produkcji.

Pandemia konorawirusa bardzo mocno wpłynęła na branżę filmową. Spowodowała całkowite zawieszenie prac i zmniejszenie odcinków. Z tego powodu czwarty sezon Riverdale liczył 19 odcinków, a nie 22 jak było planowane.

Prace nad kolejnymi odcinkami rozpoczęły się we wrześniu tego roku w Vancouver, zgodnie z nowymi wytycznymi sanitarnymi. Premiera najnowszego sezonu Riverdale odbędzie się 20 stycznia 2021 roku w The CW. Polsce dzień później na platformie Netflix.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x