Wiemy, kto dołączy do projektu „My Name Is New”

0

My Name Is New to projekt – inkubator dla debiutujących artystów. Ułatwia on początkującym zespołom start na rynku muzycznym.

Poznajcie kolejne świeżynki, o których na pewno niedługo będzie głośno:

AURA.

To muzyczny pseudonim Pauli Powroźnik. Jej twórczość to połączenie nastrojowych brzmień i tekstów łączących różne spojrzenia na relacje i wszechświat z nieustającym niepokojem myśli.

Demolicja

Jak sami o sobie mówią, są magicznym zespołem, który zrobi w głowie prawdziwą demolkę. Prawdziwe kombo bezpardonowych tekstów, mocnych gitarowych riffów i emocjonujących sampli.

Lucca Maza

Pochodzący z Rio de Janerio artysta tworzący w obrębie rocka alternatywnego, Indie i muzyki folkowej. Poza śpiewem gra na gitarze, pianinie, basie i perkusji.

Mimikomm

Duet tworzący muzykę z pogranicza alternatywy i elektroniki. W jego skład wchodzą wokalistka Agnieszka Rassalska oraz producent muzyczny Piotr Piskorski.

Odwróceni

Mieszanka popu i alternatywy powstała z osób, które uczestniczyły wcześniej w innych projektach. Twierdzą, że znaleźli się zupełnie przypadkiem.

SG

SG a właściwie Sylwia Glimasińska. Projekt jest początkiem autorskiej ścieżki artystki, która będzie połączeniem różnych gatunków muzycznych. Stworzyła ona ideę koncertów dedykowanym kobietom.

Wszystkie utwory pojawiły się już na uaktualnionej playliście:

https://open.spotify.com/playlist/27V7Hhy3xy6GhhAxB4VJQS

0 0 vote
Article Rating

Dodaj komentarz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments