Wiemy, kto zagra Hefajstosa i Hadesa w serialu o Percym Jacksonie!

Źródło; https://burnbook.b-cdn.net/wp-content/uploads/2022/01/percy-jackson-scaled.jpg

Obsada serialu od Disney+ stała się trochę bardziej przejrzysta. Variety ogłosiło kto dołączy do kadry Olimpu.

Jay Duplass wcieli się w rolę Hadesa, boga Śmierci, a Timothy Omundson – Hefajstosa, boga kowalstwa. News pojawił się krótko po ogłoszeniu castingu Lin-Manuela Mirandy.

Hades jest opisywany jako niezrozumiany geniusz, wyrzutek, odrzucony przez rodzinę. Duplass jest ostatnio znany z roli w niedawno odnowionym serialu Przemysł od HBO Max, a także w filmie Netflix The Chair, gdzie wystąpił u boku Sandry Oh. Znany jest także jako połowa duetu filmowego The Duplass Brothers z Markiem Duplassem. Bracia pracowali nad projektami takimi jak Somebody Somewhere, Togetherness, Room 104 i wiele innych.

Omudson wcieli się w rolę Hefajstosa, który za sprawą wypadku w dzieciństwie stał się niepełnosprawny. Jest znany ze swojej siły, dobroci i miłosierdzia – trzech cech, których nie dzieli z rodzeństwem. Omundson niedawno pojawił się w This Is Us i wystąpił gościnnie w wielu innych programach. W fandomie Supernatural znany jest z roli Kaina (tak, tego biblijnego). Omundson zagrał także w Galavant oraz Psych.

Percy Jackson i bogowie olimpijscy to nowa adaptacja bestsellerowej serii Ricka Riordana o tym samym tytule. Opowiada historię 12-letniego Percy’ego (Walker Scobell), który wiedzie pozornie zwyczajne życie. Po tym, jak zostaje zaatakowany, jego matka wyjawia mu prawdę, że ​​nie jest taki jak inne dzieci – jest półbogiem. Aby go chronić, wysyła go do Obozu Herosów, gdzie zaczyna przebywać w towarzystwie innych dzieci, takich jak on. Ale niebezpieczeństwo idzie za nim krok w krok, a Percy – z pomocą swoich nowych przyjaciół, czyli Annabeth (Leah Sava Jeffries) i Grovera (Aryan Simhadri) wyrusza na niebezpieczną misję powstrzymania wojny, zanim wybuchcie na dobre.

Pozostała część obsady prezentuje same gwiazdy, w tym Megan Mullally, Jason Mantzoukas, Virginia Kull, Glynn Turman, Tim Sharp, Dior Goodjohn, Olivea Morton, Jessica Parker Kennedy, Adam Copeland, Suzanne Cryer i Charlie Bushnell. Riordan i Jon Steinberg to współautorzy pilotażowego odcinka wyreżyserowanego przez Jamesa Bobina. Steinberg, Bobin, Riordan, Rebecca Riordan, Dan Shotz, Bert Salke, Monica Owusu-Breen, Jim Rowe, Anders Engström, Jet Wilkinson, Ellen Goldsmith-Vein z Gotham Group, Jeremy Bell i DJ Goldberg są producentami wykonawczymi.

Obecnie nie ma daty premiery pierwszego sezonu, ale ma zostać ukończony 2024 r.  Zdjęcia są na ukończeniu. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nadchodzącego sezonu:

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x