Wiemy, kto zastąpi Helenę Bonham Carter w serialu „The Crown”!

Już niedługo na platformie Netflix będziemy mogli zobaczyć czwarty sezon The Crown. Obecnie obsadzani są aktorzy do ról w piątym, który jest także ostatnim.

The Crown pokazuje historię 25-letniej Elżbiety II. Bohaterka staje na czele Wielkiej Brytanii w czasach zniszczonych przez wojnę. Młoda monarchini szybko zdaje sobie sprawę, że zasiadła na tronie w bardzo burzliwym dla kraju momencie. Bohaterka musi jak najszybciej ułożyć sobie relacje z urzędującym premierem Winstonem Churchillem, a także uporać się z chaosem.

Nową aktorką w zespole będzie Lesley Manville, która wcieli się w postać księżnej Małgorzaty. Zagra rolę młodszej siostry królowej Elżbiety. Lesley zastąpi Helenę Bonham Carter, która wcześniej zastąpiła inną aktorkę – Vanesse Kirby.

Jestem szczęśliwa, że zagram księżniczkę Małgorzatę. Przejmuję pałeczkę po dwóch znakomitych aktorkach i naprawdę nie zamierzam zawieść oczekiwań. Radością napawa mnie również fakt, że zagramy rodzeństwo razem z moją drogą przyjaciółką Imeldą Staunton – napisała Manville na Twitterze.

Kobieta znana jest z ról w filmach: Czarownica i Nić widmo.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x