Wstawaj samuraju, mamy anime do nagrania

Najnowsze dzieło CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 narobiło wokół siebie sporego szumu, głównie przez to, że gra w dniu premiery uchodziła za niewykończoną.

Po fali oburzenia, jaka spadła na studio, wprowadziło ono kilka dużych aktualizacji i łatek, co w końcu wyprowadziło produkcję na prostą. Na dzień dzisiejszy jest to jedna z najchętniej kupowanych gier.

Idąc za ciosem, CD Projekt Red ogłosiło niedawno, że wraz z japońskim studiem Trigger (znanym z produkcji Kill la Kill, Darling in the Franxx, Little Witch Academy) oraz serwisem streamingowym Netfix pracują nad 10-odcinkowym serialem ze świata Cyberpunk 2077. CYBERPUNK: EDGERUNNERS ma opowiadać o chłopaku z ulicy, który próbuje przetrwać w przesiąkniętym technologią mieście przyszłości zostając jednym z edgerunnerów, wyjętym spod prawa najemnikiem.

Anime wyreżyseruje Hiroyuki Imaishi, któremu asystować będzie Masahiko Otsuka. Oryginalną ścieżkę dźwiękową dla serii skomponuje Akira Yamaoka (Silent Hill).

Premiera ma odbyć się jeszcze w 2022 roku.

Patrzyłam na ludzi zupełnie na wylot. Widziałam żebra, jelita, nawet całe gałki oczne. Tylko serce trafiało się jakoś rzadko...
0
Would love your thoughts, please comment.x