Zapowiedzi czerwcowe na SkyShowtime. Nowe odcinki „Psiego Patrolu” i nie tylko!

Chociaż czerwiec kojarzy się z wakacjami i letnim rozluźnieniem, SkyShowtime nie zwalnia tempa!

Już wkrótce na platformie zadebiutuje 3. sezon trzymającego w napięciu serialu Mayor of Kingstown. Wcielający się w postać burmistrza Mike’a McLuskyego, nominowany do Oscara® Jeremy Renner, stawi czoła nowym wyzwaniom, gdy w mieście rośnie potęga rosyjskiej mafii. Na tym nie koniec!

SERIALE

Mayor of Kingstown | Sezon: 3 | Odcinki: 10 | Data premiery: 6 czerwca

Mayor of Kingstown opowiada o rodzinie McLusky – nieformalnych władcach Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie.

Nowe epizody będzie można obejrzeć co tydzień wyłącznie w SkyShowtime od 6 czerwca. Odcinek finałowy będzie dostępny 8 sierpnia.

Tatuażysta z Auschwitz (The Tattooist of Auschwitz) | Sezon: 1 | Odcinki: 6 | Data premiery: 7 czerwca

Scenariusz tego 6-odcinkowego miniserialu został oparty na powieści Heather Morris, inspirowanej wspomnieniami Laliego i Gity Sokolov, którzy poznali się jako więźniowie w Auschwitz. Krótko po przybyciu na miejsce Lali zostaje jednym z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na ramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (Anna Próchniak), w której się zakochuje od pierwszego wejrzenia – tak wygląda początek tej niezapomnianej opowieści o uczuciach i odwadze.

Serial będzie można obejrzeć wyłącznie w SkyShowtime od 7 czerwca.

PAW Patrol (Psi Patrol) | Sezon: 10B | Odcinki: 5 | Data premiery: 14 czerwca

PAW Patrol (Psi Patrol) to animowany serial opowiadający o przygodach szóstki bohaterskich szczeniaków i doskonale znającego się na nowoczesnej technologii 10-latka o imieniu Ryder. Pieski poruszają się fantastycznymi pojazdami i świetnie radzą sobie z rozwiązywaniem problemów, dzięki czemu każdego dnia mogą z humorem pomagać mieszkańcom Zatoki Przygód. Strażak Marshall, policjant Chase, pilotka Skye oraz każdy z pozostałych szczeniaków odznacza się wyjątkową osobowością i zestawem umiejętności, które pomagają całej paczce  udowadniać, jak ważna jest praca zespołowa. Jednak niezależnie od wagi misji cały Psi Patrol zawsze znajduje czas na zabawę, żarty i przyjacielskie podrapanie za uchem przez Rydera.

Nowe odcinki będą dostępne wyłącznie w SkyShowtime od 14 czerwca.

Apples Never Fall (Niedaleko pada jabłko) | Sezon: 1 | Odcinki: 7 | Data premiery: 23 kwietnia

Scenariusz serialu został oparty na bestsellerze „New York Timesa” opublikowanym w Polsce pod tytułem Niedaleko pada jabłko autorstwa Liane Moriarty. Jest to historia o pozornie idealnej rodzinie Delaneyów. Byli trenerzy Stan (Sam Neill) i Joy (Annette Bening) właśnie sprzedali swoją renomowaną szkołę tenisa i są gotowi wejść w złotą jesień życia. Z radością czekają na to, żeby spędzać więcej czasu z czwórką swoich dorosłych już dzieci (Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan-Turner, Essie Randles). Wszystko zmienia się, gdy do drzwi puka ranna, młoda kobieta wnosząca w ich codzienność adrenalinę, za którą tak tęsknili. Gdy pewnego dnia Joy niespodziewanie znika, jej dzieci muszą przyjrzeć się tzw. idealnemu małżeństwu swoich rodziców – tym razem w obliczu wychodzących na jaw mrocznych rodzinnych sekretów.

Nowe odcinki dostępne są co tydzień wyłącznie w SkyShowtime.

Filmy

  • Air Force One Doom

Podczas swojej pierwszej misji na pokładzie Air Force One nowa agentka Secret Service staje przed arcytrudnym zadaniem. Samolot przejmują terroryści dążący do zablokowania ważnej umowy energetycznej. Kobieta musi wykazać się wielką odwagą i umiejętnościami podczas starcia z bezlitosnym przeciwnikiem. Stawką tej gry jest życie prezydenta i uniknięcie światowego kryzysu, który może zmienić bieg historii.

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 1 czerwca.

  • Milli Vanilli

Od błyskawicznego wzlotu do upadku na oczach całego świata – ten fascynujący dokument prezentuje nieznane informacje o słynnym popowym duecie Milli Vanilli i skandalu, jaki wybuchł w latach 90; kiedy okazało się, że tak naprawdę śpiewał za nich ktoś inny.

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 1 czerwca.

  • Miłe towarzystwo

Fabularny debiut reżyserski Nidy Manzoor, twórczyni cenionego brytyjskiego serialu We Are Lady Parts.
Bohaterką filmu jest początkująca adeptka sztuk walki, Ria Khan, która wierzy, że musi uratować swoją starszą siostrę Lenę przed aranżowanym małżeństwem. W imię niezależności i siostrzeństwa realizuje więc ambitny plan, aby zapobiec ślubowi.

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 28 czerwca.

  • Trolle 3

Po dwóch filmach, w których przyjaźnili się i flirtowali, Poppy i Mruk wreszcie oficjalnie są parą! Dzięki temu Poppy odkrywa też sekretną przeszłość Mruka. Okazuje się, że kiedyś należał do jej ulubionego boysbandu BroZone, którego pozostałymi członkami byli jego bracia: Floyd, John Dory, Spruce i Clay. BroZone rozpadł się, kiedy Mruk był jeszcze mały. To samo spotkało jego rodzinę, więc od tego czasu nie widział swoich braci. Kiedy jednak para niegodziwych gwiazd pop – Velvet i Venner – porywa Floyda, aby wykorzystać jego muzyczny talent, Mruk i Poppy wyruszają w trudną, pełną emocji podróż, żeby uratować go przed losem znacznie gorszym niż zapomnienie.

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 29 czerwca.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x