Zawsze warto – Czy będzie trzeci sezon?

Niestety Telewizja Polsat zdecydowała się na anulowanie serialu Zawsze warto. 

Serial Zawsze Warto opowiada o losach trzech różnych kobiet: Ady, Marty oraz Doroty. Ich losy połączyło tragiczne wydarzenie, które sprawiło, że nieomal otarły się o śmierć. Od tamtej pory ich dotychczasowe życie diametralnie się zmieniło.

Portal Wirtualnemedia.pl donosi, że Telewizja Polsat postanowiła anulować serial.
Produkcja z udziałem Julii Wieniawy, Katarzyny Zielińskiej i Weroniki Rosati, nie otrzyma trzeciego sezonu. Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członkini zarządu Telewizji Polsat przyznała, że pandemia koronawirusa wpłynęła na decyzję. Jednak nie wyklucza, że produkcja powróci w przyszłości. Oby tak się stało!

Anulowanie go po tak emocjonującym i pełnym wrażeń finale z drugiego sezonu pewnie Wam się nie spodoba, ale to nie od nas zależy. Miejmy nadzieję, że wszystko jak najszybciej powróci do normy i będziemy mogli znów śledzić z zapartym tchem losy głównych bohaterek.                                                                                                         Jakie jest wasze zdanie na ten temat?        Chcecie już kolejny sezon? 

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x