Zdjęcia do filmu „Fantastyczne zwierzęta 3” ruszyły

W Londynie rozpoczęły się prace nad filmem Fantastyczne zwierzęta 3. Eddie Redmayne zdradził, jak pracuje się w dobie koronawirusa.

Fantastyczne zwierzęta 3 to kolejny film, którego produkcja ruszyła pomimo pandemii. Zdjęcia do kontynuacji Fantastycznych zwierząt rozpoczęto już na początku września w Londynie.

Prace na planie filmu odbywają się w zgodzie z protokołami i z wszelkimi wytycznymi. Eddie Redmayne zdradził, jak wygląda kręcenie Fantastycznych zwierząt 3 w nowej rzeczywistości. Jak się jednak okazuje, zasady bezpieczeństwa nie mają większego wpływu na powstawanie filmu.

To całkowicie nowa normalność: częste przeprowadzanie testów, maseczki. Zastanawiałem się, czy maseczki mogą mieć w jakikolwiek sposób wpływ na kreatywność. Rozważałem, czy jako ludzie potrzebujemy interakcji, by mogło między nami zaiskrzyć. Mogę Was jednak uspokoić, że teraz to inny proces, lecz nadal czuć, że praca wre i dajemy z siebie wszystko.

Premiera filmu została zaplanowana na 12 listopada 2021.

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x