Złapanie Mewtwo coraz bliższe w „Pokemon Journeys”?

Nowa generacja Pokemonów skupia się na przygodach Asha i jego nowego kumpla Goha. Każdy ma swój cel, który chce osiągnąć.

W Pokemon Journeys Goh za dzieciaka postanowił, że chce złapać wszystkie kieszonkowe stworki, jakie istnieją. Szczególnie zależy mu na wszechpotężnym Pokemonie zwanym Mewtwo. Pojawił się on po raz pierwszy w filmie pełnometrażowym.

Do dziś fani uważnie śledzą, czy Goh złapie najpotężniejszego Pokemona, jaki istnieje na ziemi. Ostatnio użytkownik Twittera Anipoke Fandom udostępnił podsumowanie nadchodzących odcinków w Pokemon Journeys. Wiele sugeruje, że Mewtwo pojawi się wraz z zakończeniem wizyty w regionie Galar. Nie zabrakło również nowego, nikczemnego planu Zespołu R w próbie kradzieży Pikachu Asha.

 

Premiera nowej generacji kieszonkowych stworków w Polsce wciąż nie jest znana. Czekacie na powrót Mewtwo? Myślicie, że Ash’owi lub Gohu uda się schwytać najpotężniejszego Pokemona?

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x