Złapanie Mewtwo coraz bliższe w „Pokemon Journeys”?

Nowa generacja Pokemonów skupia się na przygodach Asha i jego nowego kumpla Goha. Każdy ma swój cel, który chce osiągnąć.

W Pokemon Journeys Goh za dzieciaka postanowił, że chce złapać wszystkie kieszonkowe stworki, jakie istnieją. Szczególnie zależy mu na wszechpotężnym Pokemonie zwanym Mewtwo. Pojawił się on po raz pierwszy w filmie pełnometrażowym.

Do dziś fani uważnie śledzą, czy Goh złapie najpotężniejszego Pokemona, jaki istnieje na ziemi. Ostatnio użytkownik Twittera Anipoke Fandom udostępnił podsumowanie nadchodzących odcinków w Pokemon Journeys. Wiele sugeruje, że Mewtwo pojawi się wraz z zakończeniem wizyty w regionie Galar. Nie zabrakło również nowego, nikczemnego planu Zespołu R w próbie kradzieży Pikachu Asha.

 

Premiera nowej generacji kieszonkowych stworków w Polsce wciąż nie jest znana. Czekacie na powrót Mewtwo? Myślicie, że Ash’owi lub Gohu uda się schwytać najpotężniejszego Pokemona?

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x