Znamy datę 2 sezonu „Your Honor”

fot: ShowTime

Ogłoszono datę drugiego sezonu Your Honor. To serial, w którym gra nominowany do Oscara zdobywca Emmy Bryan Cranston (znany też z Breaking Bad).

Drugi i tym samym ostatni sezon serialu pojawi się w serwisie streamingowym Showtime w piątek, 9 grudnia. Następnie pojawi się w telewizji, w niedzielę, 11 grudnia o godzinie 21:00.

AKTUALIZACJA 01.11.2022: 

Telewizja Showtime poinformowała, że premiera drugiego sezonu została przełożona z 9 grudnia 2022 roku na 13 stycznia 2023 roku. 

Program opiera się na izraelskiej produkcji Kvodo stworzonym przez Rona Ninio i Shlomo Mashiacha. Miał swoją premierę w sierpniu 2021 roku. Opowiada historię Michaela Desiato, sędziego z Nowego Orleanu, który jest bardzo szanowany przez swoich rówieśników i społeczeństwo. Gdy jego syn wplątuje się w niezłe tarapaty, ich życie zmienia się o 180 stopni. Zaczynają się kłamstwa, oszustwa i trudne wybory. Tak samo, jak w przypadku pierwszego sezonu, drugi będzie się składał z 10 odcinków.

Do obsady serialu dołączyli Hope Davis (Love Life, American Crime) grająca żonę Jimmy’ego Baxtera, Ginę, mężczyzny, który zginął przez syna sędziego, oraz Isiah Whitlock Jr. (The Wire). Wcielił się w Charlie’ego, lokalnego polityka i najlepszego przyjaciela Michaela. Nominowana do Oscara i Emmy, Rosie Perez (Służąca), wystąpi gościnnie jako Olivia Delmont, czyli „charyzmatyczna asystentka amerykańskiego prokuratora, która musi manipulować i motywować niechętnym aktywistą, aby móc obalić organizację przestępczą w Nowym Orleanie”.

Zdobywczyni nagrody Emmy Margo Martindale (The Americans) również dołączyła do serialu. Gra senator Elizabeth Guthrie, matka zmarłej żony Desiato i jedno z ostatnich połączeń z jego poprzednim życiem. Amy Landecker (Transparent) gra detektyw Nancy Costello, zdradzoną przez jej przyjaźń z Desiato. Kobieta nie odpuści, dopóki nie odkryje całej prawdy. Inni członkowie obsady to Lilli Kay jako Fia Baxter, Keith Machekanyanga jako Little Mo, Andrene Ward-Hammond jako Big Mo, Jimi Stanton jako Carlo i Benjamin Flores Jr. jako Eugene Jones, którzy awansowali do bycia stałymi bywalcami kolejnego sezonu.

Joey Hartstone (The Good Fight) to showrunner oraz producent wykonawczy. Inni producenci wykonawczy projektu to nominowani do nagrody Emmy Robert i Michelle King (Dobra walka, Dobra żona, Zło) oraz Liz Glotzer (Zło, Dobra walka), a także nominowany do nagrody Emmy, James Degus (Cała droga). Rob Golenberg, Alon Aranya, Ninio, Mashiach, Ram Landes, Ron Eilon i Danna Stern również są producentami wykonawczymi. Your Honor powstaje dzięki CBS Studios we współpracy z King Size Productions.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x