Zobacz zwiastun filmu „Superman: Man of Tomorrow”!

Warner Bros. Animation wydało pierwszy zwiastun filmu Superman: Man of Tomorrow, który ukaże się na DC Universe.

Opis tej produkcji wygląda następująco:

Stażysta Daily Planet Clark Kent przerywa naukę pracy dla nowych wyzwań, gdy Lobo i Parasite skupiają się na Metropolis.

A o to i wspominany wcześniej zwiastun:

Głosu dla filmu użyczyli:

Darren Criss – Clark Kent

Zachary Quinto – Lex Luthor

Alexandra Daddario – Lois Lane

Brett Dalton – Lobo

Ryan Hurst – Parasite

Ike Amadi – Martian Manhunter.

Prócz powyższych usłyszymy jeszcze takie osoby jak Piotr Michael, Neil Flynn, Bellamy Young, Cristina Milizia, Eugene Byrd, April Stewart, Cissy Jones i David Chen. Chri Palmer reżyseruje film na podstawie scenariusza Tima Sheridana. Butch Lukic jest zaś producentem nadzorującym produkcję. Warner Bros. ogłosiło pracę nad filmem podczas panelu na San Diego Comic-Con 2019 poświęconemu premierze filmu Batman: Hush. Dowiedzieliśmy się wtedy też, że na DC Universe, zmierzają również Superman: Red Son i Justice League Dark: Apokolips War.

Superman: Man of Tomorrow będzie nową historią genezy Supermana. Nie jest oparty bezpośrednio na żadnym komiksie, choć może czerpać inspirację z Superman: American Alien. Wiele historii o Supermanie zmieniało jego pochodzenie, od Superman: Man of Steel, przez Superman: Birthright, aż po Superman: Secret Origin.

Dajcie znać czy lubicie tę postać i jakie komiksy z nim polecacie!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x