Zuza Jabłońska wypuściła klip do filmowej wersji „Mulan”!

Znana z pierwszej edycji The Voice Kids Zuza Jabłońska opublikowała teledysk Wierna, odważna i prawa, który promuje nową wersję animacji Disneya Mulan.

11 września w kinach pojawi się aktorska wersja kultowej animacji Disneya Mulan. W polskiej wersji jedną z piosenek zaśpiewała Zuza Jabłońska.
Utwór będzie można usłyszeć między innymi podczas napisów końcowych filmu.

Wzięłam udział w tym projekcie, ponieważ bohaterka Mulan to taka trochę ja. Jest waleczna i odważna, ale stoi też przed ciężkimi wyborami. Utwór mówi o tym, że mimo porażek i zawahań, zawsze po deszczu wychodzi słońce. Poza tym jest to kolejne wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Jestem z tych, co lubią podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Czuję się również bardzo wyróżniona i zaszczycona, że zostałam zaproszona przez Disneya do zaśpiewania tego utworu – opowiada Zuza Jabłońska.

Podoba się Wam piosenka?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x