Zwiastun „Kraven Łowca” ujrzał światło dzienne na CinemaCon 2023

Podczas panelu Sony na wspomnianym wydarzeniu, jego uczestnicy mogli obejrzeć pierwszy zwiastun produkcji.

Film będzie częścią uniwersum, do którego należą już takie postacie jak Venom i Morbius. Sony próbuje stworzyć własną franczyzę filmową, podobną do MCU. Jednym z kolejnych projektów będzie Kraven Łowca, który otrzymał zwiastun na CinemaCon. Na obecną chwilę nie został jeszcze opublikowany w Internecie.

Według osób uczestniczących w wydarzeniu zapowiedź jest bardzo krwawa i brutalna. Widzimy, jak główny bohater odgryza nos i pluje nim w kamerę, co potwierdza kategorię R dla filmu. Widzowie opisują go jako zwierzęcego i okrutnego. Mężczyzna w produkcji otrzyma futrzaną kamizelkę z komiksów i będzie używać różnego rodzaju broni od włóczni po pułapki na niedźwiedzie.

Russell Crowe wcieli się w rolę ojca tytułowego bohatera. Wychował on syna w sposób zwierzęcy i brutalny. Kraven nie będzie chciał być taki jak ojciec, co może sugerować głównego antagonistę produkcji.

W filmie pojawi się kultowy przeciwnik Spider-Mana z komiksów, czyli Nosorożec. Zyskał on swoje moce, dzięki specjalnemu serum. W zwiastunie widzimy scenę przemiany tego złoczyńcy, jak jego ramię zmienia się w wielką szarą pięść. Rzuca on również słowa:

Nie chcesz wiedzieć, dlaczego nazywają mnie Nosorożcem?

Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Mamy otrzymać bardzo brutalną przygodę pełną krwi i przemocy. Fani Marvela od dawna mówią, że chcieliby obejrzeć więcej filmów z kategorią R. Już 6 października będziemy mogli się przekonać, czy warto było czekać.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x