Aktorzy z „WandaVision” powrócą w serialu „Agatha: Coven of Chaos”

Spin-off WandaVisionAgatha: Coven of Chaos – właśnie rozpoczął zdjęcia i ujawnił skład reżyserów. Zdradzono także, że zobaczymy też znane nam już twarze z WandaVision.

Nowy serial produkcji MarvelaAgatha: Coven of Chaos – będzie skupiał się na osobie Agathy Harkness, wiedźmie, która zajmuje się głównie czarną magią. Zdecydowano, że głównym scenarzystą produkcji zostanie Jaca Schaeffera. Będziemy mogli zobaczyć także aktorów z WandaVision, takich jak: Asif Ali, David Payton, Amos Glick, Brian Brightman, Kate Forbes, David Lengel.

Jednak będziemy mieli okazję ujrzeć w serialu nowe twarze, między innymi będzie to: Miles Gutierrez-Riley, Okwui Okpokwasili oraz Maria Dizzia.

Niestety, nadal nie znamy większej ilości szczegółów na temat produkcji. Prawdopodobnie spotkanie ze słynną wiedźmą będziemy mogli odbyć najwcześniej w 2024 roku.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x