Agatha Harkness znów zaśpiewa!

W niedawnym wywiadzie główna gwiazda serialu zdradziła, że fani mogą otrzymać więcej piosenek w wykonaniu jej postaci.

Kathryn Hahn pierwszy raz pojawiła się w MCU w 2021 roku w serialu WandaVision, grając sąsiadkę tytułowych bohaterów. Jak się potem okazało, była bardzo niebezpieczną czarownicą, zainteresowaną zdolnościami Wandy. W finale sezonu została pokonana przez Szkarłatną Wiedźmę i uwięziona w roli, w której przybyła – wścibskiej sąsiadki.

Podczas niedawnego występu na zimowej imprezie TCA Hulu, gwiazda podzieliła się pomysłem wprowadzeniu większej ilości piosenek w jej serialu. Była świadoma, że w WandaVision będzie miała piosenkę przewodnią, ale nie wiedziała, że będzie sama ją śpiewać i zdobędzie ona taką popularność. Dodała również, że kostiumy jej postaci są znakomite oraz puściła oko w stronę fanów mówiąc, że pojawi się tu i tam jakaś mała piosenka.

Zdjęcia do serialu zaczną się już niebawem. Pierwotnie produkcja miała zadebiutować na platformie streamingowej Disney+ na przełomie 2023 i 2024 roku, jednak według nowych doniesień stanie się to gdzieś rok później po emisji Daredevil: Born Again. Patrząc na harmonogram, jest to wysoce prawdopodobne. Postprodukcja studia Marvel trwa stosunkowo długo ze względu na spore ilości CGI i efektów specjalnych.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x