Aktualizacja prac nad „Uncharted 2”: Mark Wahlberg musi zapuścić wąsy!

Scenariusz do Uncharted 2 jest skończony, a Mark Wahlberg dostał nie lada zadanie, by przygotować się do roli Sullivana.

Mark Wahlberg podzielił się ostatnio ciekawostkami na temat drugiej części przygód słynnego poszukiwacza i złodzieja: Nathana Drake’a, którego zwerbował Victor Sullivan. Film opiera się na sławnej serii gier playstation, od niedawna dostępnej także na PC.

Oprócz Wahlberga w pierwszej części Uncharted z 2022 roku zobaczyliśmy: Toma Hollanda, Antonio Banderasa, Sophię Ali, Tati Gabrielle i Stevena Waddingtona. Na ten moment poza aktorami grającymi głównych bohaterów, obsada nowej części nie jest znana.

Wahlberg w wywiadzie pochwalił się, że studio zadzwoniło do niego i powiedziało, „zacznij zapuszczać wąsy”, ponieważ scenariusz filmu jest gotowy.

Właściwie właśnie dzisiaj dostałem telefon, że otrzymali scenariusz. Powiedzieli: „Zacznij zapuszczać wąsy. To trochę zajmie”. Ciekawi mnie, jak wygląda historia i dokąd zaprowadzi nas ta przygoda. Ale jestem podekscytowany. Wiem, że widzowie naprawdę pokochali pierwszą część, więc zobaczymy co przyniesie ta.

Czy Uncharted 2 w końcu powstanie?

Jak wspomina Wahlberg, widzowie dobrze przyjęli pierwszy film Uncharted. W 2022 roku produkcja zarobiła na całym świecie ponad 407 milionów dolarów. Wynik i wartość brutto są szczególnie imponujące, biorąc pod uwagę, że film opiera się na popularnej serii gier wideo.

Chociaż informacja od Wahlberga wydaje się nam dawać nadzieję, że prace nad produkcją niedługo ruszą, to jeszcze nie ma oficjalnych informacji na ten temat. Aktor w tym aspekcie jest optymistą, niemniej jednak na razie studio milczy. Scena po napisach Uncharted pozostawia otwartą przestrzeń na kontynuację i jest mnóstwo materiału do adaptacji, więc miejmy nadzieję, że Wahlberg wkrótce powróci do roli Sully’ego.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x