Sześć newsów: „The Boys”, „Star Trek: Discovery” i inne produkcje

Fot. Amazon Prime Video

W dzisiejszym przeglądzie, przygotowaliśmy dla was kilka interesujących newsów.

Nowy sezon The Boys, finał Star Trek: Discovery i zapowiedzi nowych filmów i seriali.

  • Naked by the window – Nowy serial Amazona

America Ferrera jako aktorka i producentka wykonawcza w nowym serialu. Ma być to ekranizacja książki Roberta Katza, opowiadająca o niezwykłej artystce, jaką jest Ana Mendieta. Historia pełna kontrowersji i inne spojrzenie na nowojorską scenę artystyczną.

Fot. Amazon Prime Video
  • The Boys – Amazon Prime zamawia 5 sezon.

Serial opowiadający o superbohaterach, ale pokazujący ich z innej strony powróci z nowym sezonem.

Fot. Amazon Prime Video
  • The Spiderwick Chronicles – Premiera 19 kwietnia

Serial Kroniki Spiderwick, będzie oparty na serii powieści Holly Black i Tony’ego DiTerlizzi pod tym samym tytułem. Swoją premierę będzie miał już 19 kwietnia na platformie Roku.

Fot. Roku

Pojawił się zwiastun ostatniego, 5 sezonu serialu.

  • Serial Harry Potter na HBO Max

David Zaslav – dyrektor generalny Discovery – poinformował, że seria o młodym czarodzieju, Harrym Potterze, ma zadebiutować na HBO Max w 2026. Niestety nadal nie mamy informacji dotyczącej obsady czy showrunnera produkcji.

  • Spin-off serialu Gra o Tron

Dawid Zaslov zdradził, że prequel produkcji Gra o Tron – Rycerz siedmiu królestw jest w fazie przedprodukcyjnej. Prawdopodobnie ekranizację noweli fantasy będziemy mogli zobaczyć pod koniec 2025 roku.

 

 

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x