Alisha Boe gwiazda serialu „Trzynaście powodów” zaczynała od grania w reklamach!

Alisha Boe, serialowa Jessica Davis z Trzynastu powodów zanim stała się rozpoznawalną aktorką i gwiazdą serialu Netflixa, grała w reklamach!

Jak większość młodych aspirujących aktorek, Alisha Boe zaczynała od grania w reklamach. W rozmowie z BuzzFeed ujawniła, że jej pierwszą pracą był występ w reklamie serii popularnych lalek Bratz. Jak jeszcze kilka lat temu wyglądała Alisha Boe? Zobaczcie sami jak, wyglądały jej pierwsze kroki w świecie telewizji! Jesteście zaskoczeni?

Alisha Boe to aktorka i piosenkarka pochodzenia somalijsko-norweskiego na stałe mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Ma zaledwie 23 lata, a już może się pochwalić rolą w jednym z najgłośniejszych seriali Netflixa. Mowa tu o serialu Trzynaście powodów. Nie jest to jednak jej pierwsza serialowa rola. Widzowie mogli ją wcześniej oglądać jako Gwen w serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, Ray Donovan czy CSI: Cyber.

Jesteście ciekawi, gdzie będzie grała? Może niedługo zobaczymy ją w jakieś nowej produkcji. Chcielibyście? Lubicie tę aktorkę?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x