„All American” oraz „Naomi” przejęte przez The CW

Amerykańska stacja The CW zaczyna powoli podejmować decyzje odnośnie nowej ramówki 2021-2022.

All American to spin-off, który powstał z głośnego dramatu napisanego i wyprodukowanego przez Nkechi Okoro Carroll. Akcja serialu rozgrywa się na tle HBCU, podążając za młodym tenisistą z Beverly Hills i elitarnym baseballistą z Chicago. Obaj zmagają się z presją. Podobnie jak inni, przeżywają wzloty i upadki.

Geffri Maya ponownie wcieli się w rolę Simone Hicks. W produkcji wystąpią również: Peyton Alex Smith, Kelly Jenrette, Cory Hardrict, Sylvester Powell, Netta Walker i Camille Hyde.

Natomiast Naomi to serial, który zostanie napisany i wyprodukowany przez Avę DuVernay. Przedstawi podróż nastolatki z jej małego północno-zachodniego miasteczka na wyżyny Multiverse. Próbuje ona odkryć pochodzenie nadprzyrodzonych mocy, które wstrząsnęły jej rodzinną miejscowością. To, czego się dowie, rzuci nowe spojrzenie na wszystko, co wiemy o naszych bohaterach.

Kaci Walfall wcieli się w tytułową postać i wystąpi u boku Cranstona Johnsona, Alexandra Wraitha, Mary-Charles Jones, Barry’ego Watsona, Mouzam Makkar, Daniela Puiga, Camili Moreno, Willa Meyersa i Aidana Gemme’a.

 

 

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x