Anna Shaffer dołącza do ekipy „Wiedźmina” w Kaer Morhen!

Anna Shaffer wcielająca się w postać Triss Merigold, dołączyła do ekipy, która przebywa obecnie w Arborfield Studios. Przypomnę tylko, że w Arborfield Studios znajduje się plan zrujnowanej wiedźminskiej fortecy – Kaer Morhen.

Do tej pory wiedzieliśmy, że sceny z Kaer Morhen obejmą Henry’ego Cavilla (Geralt), Freyę Allan (Ciri), oraz szereg nowych postaci, które ujrzymy w drugim sezonie. Będą to między innymi Kim Bodnia (Vesemir), Paul Bullion (Lambert), Basil Eidenbenz (Eskel) lub Yasen Atour (Coen).

Natomiast teraz mamy już pewność, że w nagraniach w Arborfield Studios zobaczymy także aktorkę grającą postać znanej czarodziejki. Jest to dobra wiadomość, ponieważ oznacza ona, że Shaffer wraca na plan. Aktorka nie uczestniczyła w nagraniach w opactwie Fountains, na których było wielu znamienitych czarodziejów i magów.

Fani serialowej Triss Merigold byli ciekawi, jej nieobecnością w Fountains Abbey, ale jest ona jak najbardziej usprawiedliwiona. Wiemy już, że Triss przebywała w tamtym momencie w Kaer Morhen, co jest oczywiście normalną rzeczą, albowiem w Krwi Elfów Triss spędzała w taki sposób zimę z Geraltem, Ciri i wiedźminami.

Ponadto mamy informację, że Paul Bullion (Lambert) również wraca na plan Wiedźmina.

https://twitter.com/PaulBullionLive/status/1329501629536759809?s=20

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Zdjęcia do nowego sezonu mają potrwać do lutego.

0
Would love your thoughts, please comment.x