„Captain America: New World Order” – Xoxha Roquemore jako Diamondback?

Aktorka prawdopodobnie została zatrudniona przez studio Marvel do odegrania złego charakteru w nadchodzącym filmie.

Plotki o pojawieniu się czwartej części Kapitana Ameryki pojawiły się tuż po zakończeniu serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Potem to oficjalnie potwierdzono, a podczas San Diego Comic Con w 2022 roku ujawniono część obsady i podano datę premiery. Będzie on częścią 5. fazy projektów MCU. W głównej roli wystąpi Anthony Mackie (Sam Wilson), a także Danny Ramirez (Joaquin Torres), Harrison Ford (Generał Ross), Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Carl Lumbly (Isaiah Bradley) oraz Shira Haas (Sabra).

Niedawno serwis Deadline informował, że Xosha Roquemore dołączyła do obsady produkcji. Jej rolę skrywano w tajemnicy przed rozpoczęciem zdjęć. Teraz według znanego informatora Daniela Richtmana w filmie pojawić ma się postać zwana Diamondback, która będzie złoczyńcą. Szybko, więc można połączyć kropki i powiązać aktorkę z tą rolą. Co więcej, plotki z CanWeGetToast rozwijają to, mówiąc o tym, że ma być ona członkiem Serpent Society. Jest to grupa komiksowych złoczyńców, w skład której wchodzili jeszcze między innymi Viper, czy Princess Python.

Postać może być znana fanom serialu Luke Cage na Netflixie. Wcielił się w nią Erik LaRay Harvey i jego nazwisko brzmiało Willis Stryker. Jest on innym antagonistą, niż ten, o którym mowa. Roquemore prawdopodobnie wcieli się w Rachel Leighton. W komiksach miała romans z Steve’em Rogersem, co może sugerować, że w filmie możemy otrzymać pewien wątek miłosny między Samem Wilsonem a wspomnianą kobietą.

0
Would love your thoughts, please comment.x