Carl Weathers zmarł w wieku 76 lat.

Fot. Richard Shotwell/Invision/AP

Gwiazda filmów z serii Rocky i serialu The Mandalorian zmarł w 1 lutego 2024 w wieku 76 lat.

Jaka była przyczyna śmierci?

Co sprawi, że pamięć o nim nie przepadnie?

Rodzina poinformowała, że aktor odszedł spokojnie we śnie. Obecnie nie znane są inne powody śmierci.

Carl Weathers wcielił się w rolę Apollo Creeda w Rockym a także w Greefa Cargę w serialu z uniwersum Gwiezdnych Wojen The MandalorianPonadto grał również w takich produkcjach jak: Predator, Bliskie spotkanie trzeciego stopnia czy Happy Gilmore.

Bliscy żegnają swojego przyjaciela i członka rodziny ciepłymi słowami:

Carl był wyjątkowym człowiekiem, który miał niesamowite życie. Poprzez swój wkład w film, telewizję, sztukę i sport pozostawił niezatarty ślad i jest rozpoznawalny na całym świecie przez różne pokolenia. Był ukochanym bratem, ojcem, dziadkiem, partnerem i przyjacielem.

Carl Weathers zapisał się w pamięci wielu nie tylko jako świetny aktor, ale również jako sportowiec. Był zawodnikiem futbolu amerykańskiego i grał w takich drużynach jak: Oakland Riders, British Columbia Lions oraz Hall of Fame Coaches Don Coryell.

Fot. Disney+ The Mandalorian

Była gwiazda serialu The Mandalorian, Gina Carano również wypowiedziała się o aktorze i o tym, jakie wsparcie okazał, gdy została zwolniona.

Był delikatny i mnie motywował, nie chciał, żebym się poddała, dawał mi znać, że mnie nie odrzuca, próbował podtrzymać moją nadzieję w sytuacji, która wydawała się całkiem beznadziejna, pokazał mi, że go obchodziłam. Oto kim był.

A wy? Z jakich produkcji najlepiej zapamiętaliście Carla Weathersa?

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x