CBS All przedłużyła „Star Trek: Discovery” o czwarty sezon

CBS All Access ogłosiło, że odnawia Star Trek: Discovery o kolejny czwarty sezon. Wiadomość o przedłużeniu nadeszła zaledwie dzień po premierze najnowszego odcinka trzeciej serii.

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Zjednoczoną Federacją Planet a jednoczącym się Imperium Klingońskim. Historię oglądamy z perspektywy byłej pierwszej oficer, Michael Burnham, która bierze udział w tworzeniu tajnej broni, mającej pomóc Federacji pokonać Imperium Klingonów.

Pojawiła się również informacja, że zdjęcia do czwartego sezonu ruszą już 2 listopada tego roku. Po raz kolejny na stanowisku twórców zobaczymy: Alexa Kurtzmana i Michelle Paradise.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x