„Chainsaw Man” otrzyma kontynuację w postaci filmu

Fani serii mogą już zacierać dłonie: zapowiedziano pełnometrażową produkcję anime Chainsaw Man – The Movie: Reze Arc.

Powiedzieć, że seria Chainsaw Man odniosła sukces, to tak jakby nie powiedzieć nic. Manga autorstwa Tatsukiego Fujimoto wzięła świat szturmem i do dziś cieszy cię ogromnym zainteresowaniem. Zatem wiadomość o tym, że studio MAPPA planuje kontynuować anime, nie jest aż taką niespodzianką.

MAPPA wzięła najwidoczniej przykład z Ufotable i Chainsaw Man, tak jak kiedyś Demon Slayer, trafi do kin jako kanoniczna produkcja pełnometrażowa. Chainsaw Man – The Movie: Reze Arc będzie bezpośrednią kontynuacją serialu

 Denji to skrajnie ubogi chłopak, który razem z demonem Pochita pracuje za marne wynagrodzenie jako Łowca demonów. Jego ponura codzienność na dnie kończy się okrutną zdradą! Oto początek mrocznej historii o bohaterze nowej ery, który ma w sobie demona i poluje na inne demony! – opis serialu anime.

Imię z tytułu filmu – Reze, należy do dobrze znanej fanom postaci. Jest to nikt inny, jak obiekt uczuć głównego bohatera, ale i jeden z demonów. Głosu użycza jej Reina Ueda.

Data premiery filmu Chainsaw Man – The Movie: Reze Arc pozostaje jeszcze nieznana.

Oficjalny plakat 'Chainsaw Man - The Movie: Reze Arc'

 

Patrzyłam na ludzi zupełnie na wylot. Widziałam żebra, jelita, nawet całe gałki oczne. Tylko serce trafiało się jakoś rzadko...
0
Would love your thoughts, please comment.x