„Młody Sheldon” dobiega końca, ale to nie musi być koniec uniwersum „Teorii wielkiego podrywu”! | SPOJLERY

młody sheldon spin off historia mandy i georgiego
fot. CBS

Młody Shledon zbliża się ku końcowi – czy jest się powód smucić? Cooperowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

Chociaż Młody Sheldon dobiega kresu, uniwersum Teorii wielkiego podrywu może trwać dalej. Jednak zdecydowanie z innej strony, niż dotychczas.

Według wtajemniczonych, CBS jest blisko podpisania umowy z Warner Bros. TV na bezpośrednie zamówienie spinoffu Młodego Sheldona, który skupia się na postaciach Georgiego i Mandy (zarówno CBS, jak i Warner Bros. TV odmówiły komentarza).

Georgie to starszy brat Sheldona i jego bliźniaczki Missy. Poznał on Mandy, jednak oboje kłamali co do swojego wieku. Georgie miał ledwie 17 lat, a Mandy z kolei – 29. Niefortunnie wyszło, że kobieta zaszła w ciążę, co skomplikowało wszystko.

Para w 6. sezonie doczekała się narodzin swojej córki – Constance (nazwana na cześć Buni, która pomagała im przez cały okres ciąży Mandy).

Jednak fani Teorii wielkiego podrywu wiedzą, że Georgiemu i Mandy nie jest pisane szczęśliwe zakończenie: Georgie miał dwie byłe żony – jedną z nich jest prawdopodobnie Mandy. Na osi czasu Teorii wielkiego podrywu Georgie stał się odnoszącym sukcesy właścicielem sieci Dr. Tire.

Premiera ostatniego sezonu Młodego Shledona będzie miała 15 lutego a wielki finał – 16 maja. 

Spin-off załatałby dziurę w czasie, pomiędzy wydarzeniami pomiędzy wydarzeniami w Młodym Shledonie, a w Teorii wielkiego podrywu.

Czy Waszym zdaniem, historia Georgiego i Mandy, doczeka się rzeczywiście swoich ,,5 minut”? 

0
Would love your thoughts, please comment.x