Co twórca Deadpool’a powiedział na spotkaniu z Disney’em?

Rysownik, który stworzył między innymi takie postacie jak Deadpool czy Cable’a mówi o swojej rozmowie z Disney’em.

Mężczyzna jest rysownikiem i scenarzystą komiksowym. Tworzył takie dzieła jak The New Mutants oraz X-Force. W 1992 roku opuścił Marvel i założył Image Comics, które stworzyło serie Youngblood.

W rozmowie z Brandonem Davisem z ComicBook z kanału Phase Zero podzielił się wielką nowiną związaną z trzecią częścią Deadpool’a. Powiedział, że jakiś czas temu miał spotkanie z Disney’em, w którym nalegał na powrót Wolverine’a:

Więc miałem spotkanie z Disneyem, a oni zastanawiali się, czego chcę. I Brandonem, bardzo się cieszę, że dostałem ten e-mail, ponieważ śledziłem go, mówiąc: „Zamierzam to przenieść na papier”. I [na spotkaniu] powiedziałem: „Słuchaj, wszyscy tego chcą: Hugh – Wolverine, Ryan – Deadpool, to jest właśnie to”. Powiedziałem „To może być tak duże, jak Endgame”. Pojechałem, bo czemu nie, dlaczego po prostu nie pójść na całość, prawda?

Dzień po spotkaniu Liefeld usłyszał od jednego ze swoich znajomych, że Jackman oficjalnie podpisał kontrakt z Marvelem:

Dzień po spotkaniu z Disneyem, to jest szalone, mam przyjaciela, który nigdy się nie mylił i jest dość ważny w branży rozrywkowej, nie mogę ujawnić źródła. Dzwoni do mnie i mówi: „Stary, Hugh się podpisał, Wolverine wrócił. Robią to, Wolverine wrócił.” Powiedział: „Nie wątp we mnie, nie waż się we mnie wątpić. Mam to potwierdzone, umowa jest skończona, oni to robią”. A ja mówię „O cholera”, bo wiedziałem, że „to jest to!”. Wiedziałem, że to chcą sfilmować i dokąd zmierza produkcja, a wszystkie te informacje wydawały się być trafne. Ale nikt nie mógł mieć pewności, dopóki tego nie ogłosili, prawda?

Cały wywiad można obejrzeć poniżej:

Film ma być pierwszą produkcją Kinowego Uniwersum Marvela, który otrzyma kategorię R. Na wielki ekran trafić ma 6 września 2024 roku. Tytułową rolę powtórzy Ryan Reynolds oraz powracający do roli Wolverine’a Hugh Jackman.

0
Would love your thoughts, please comment.x