Co wiemy o aktorach grających w Szkoła dla Elity? Co robią? Gdzie grali? – Ester Expósito | #3

Dzisiaj pogadamy trochę o Esther Expósito, hiszpańskiej aktorce, która zasłynęła dzięki roli Carlii Roson w serialu Netflixa Szkoła dla Elity.

Ester Exposito urodziła się w Madrycie 2000 roku. Światem artystycznym interesowała się od najmłodszych lat. W 2016 roku, kiedy ukończyła studia, wzięła udział w kursach tłumaczenia ustnego. Aktorka zdobyła madryckie nagrody teatralne w kategorii najlepszej aktorki w 2013 i 2015 roku.

Początki Exposito w świecie telewizyjnym zaczęły się od wzięcia udziału w reklamie reklamującą wodę butelkową.

Pierwszy raz pojawiła się na ekranie filmowym w 2016 roku w serialu Vis a vis, wcielając się w rolę córki Fernanda. W tym samym roku również wystąpiła w dokumencie Medical Center, grając tam Rosy Martin.

Sprawdź sklep z ubraniami inspirowanymi serialem Szkoła dla Elity. Na pewno znajdziesz coś fajnego, szczególnie bluzy z Ester! – Fshngolden.pl 

Jej pierwszą powtarzającą się rolą w serialu telewizyjnym była w odcinku I’m Alive, gdzie grała Ruth w pierwszym sezonie. Serial był emitowany w 2017 roku.

Międzynarodową sławę zyskała, dołączając do obsady serialu młodzieżowego Netflixa Szkoła dla Elity w 2018 roku. Zagrała Carlę Roson. Po sukcesie serialu została obsadzona w dwóch filmach dystrybuowanych przez Netflix; Gdy anioły śpią (2018) (oryg. Cuando los ángeles duermen), Syn zemsty (2018) (org. Tu hijo).

Niedługo aktorka pojawi się w trzyodcinkowym miniserialu zatytułowanym Alguien tiene que morir. Fabuła serialu rozpoczyna się w chwili, w której młody mężczyzna zostaje wezwany przez rodziców do powrotu z Meksyku do ojczyzny, gdzie ma poznać narzeczoną. Niespodziewanie dla wszystkich mieszkańców swojej rodzinnej miejscowości zjawia się jednak w towarzystwie Lazara — tajemniczego tancerza baletu.


Ester Exposito nie zwalnia tępa, niedawno ogłosiła, że pojawi się w serialu, również dla Netflixa zatytułowanym Ktoś musi umrzeć. Zagra w niej Lucię Castan, która będzie jedną z zaginionych dziewcząt.

Aktorka jest uważana za wpływową mieszkankę Madrytu, która oczarowała ludzi przed ekranem swoim wyglądem oraz młodością. Ester na Instagramie obserwuje ponad 23 mln obserwujących. Zamieszcza tam zdjęcia ze swoich podróży jak i selfi.

Aktorka podobnie jak Carla ma obsesję na punkcie kontroli. Przez cały czas kontroluje sytuację, musi być świadoma wszystkich czynów. Ester jest wielką fanką nurkowania, podobnie, jak jej ojciec, który zawsze towarzyszy podczas podwodnych ucieczek.

Pomimo ogromnej popularności aktorka, nie dzieli się zbytnio życiem prywatnym. Do dziś pomimo wielu pytań aktorka nie zdradziła tożsamości partnera. Ester musiała przestać chodzić po plażach Madrytu, ponieważ ciągle ktoś prosił ją o zdjęcie lub aktograf, to w każde lato wyjeżdża do Viveiro, skąd pochodzi jej babka. Wykorzystuje sytuację, aby spotkać się ze swoimi przyjaciółmi.

Źródło: Wikipedia

Jeśli o czymś zapomniałem, napisz w komentarzu! Stwórzmy razem dobrą biografię aktorki!

Co wiemy o aktorach grających w Szkoła dla Elity? Co robią? Gdzie grali? – Inni członkowie obsady (Wystarczy kliknąć interesujący ciebie obrazek):

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x