Co wiemy o czwartej części Chilling Adventures of Sabrina? Kiedy premiera?

Chilling Adventures of Sabrina to amerykański serial telewizyjny, którego premiera odbyła się 26 października 2018 roku na Netflix.

Serial stworzył Roberto Aguirre-Sacasa na  podstawie komiksu Archie Comic, z którego również czerpie serial Riverdale od The CW.

Na chwilę obecną nie było żadnego oświadczenia od Netflixa odnośnie daty premiery czwartego sezonu Sabriny. Premiera kolejnej części CAOS może zostać opóźniona z powodu pandemii koronawirusa na świecie. Prawdopodobnie nowe odcinki zobaczymy 2021 roku.

Easter eggi (NAWIĄZANIA) Riverdale w Chilling adventures of Sabrina!

Również wiemy, że nadal w obsadzie zobaczymy takie osoby jak: Kiernan Shipka jako Sabrina, Ross Lynch jako Harvey Kinkle, Lucy Davis jako Hildegarde Antoinette „Hilda” Spellman, Chance Perdomo jako Ambrose Spellman, Michelle Gomez jako Lilith / Madam Satan, Jaz Sinclair jako Rosalind „Roz” Walker i Gavin Leatherwood jako Lucifer Morningstar.

Przewiduje się, że czwarta część rozpocznie się od miejsca, w którym zakończyła się trzecia część. Punktem kulminacyjnym w trzeciej części było to, że coś wykluło się z jajka. Na chwilę obecną nie wiemy nic, odnośnie tego co tam było.

Chilling Adventures Of Sabrina Sezon 4. Inspiracja The Crown?!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x