Co wiemy o nadchodzącym 5 sezonie Lucyfera?

Lucyfer to jeden z kilku seriali, które Netflix uratował. Serial również okazał się hitem wśród seriali na największej platformie VOD.

Zebrałem dziś dla was kilkanaście informacji, które wiemy o nadchodzącym sezonie, który jak na razie ma być jego ostatnim. 

  • Potwierdzono, że Eve, czyli biblijna Ewa powróci w finałowym sezonie. Bohaterka bez wątpienia podbiła serca fanów w 4. sezonie.
  • Zapowiedziano, że jeden odcinek będzie musicalem. Twórcom bardzo zależało, aby pokazać, jak bohaterowie się bawią, śpiewają i tańczą.
  • Będzie jedne odcinek w klimacie kina gangsterskiego z lat 40 w kolorach czarno-białego.
  • Dennis Haysbert wcieli się w rolę Boga. Pisaliśmy o tym:

    Wiemy kto zagra Boga w 5 sezonie Lucyfera!

  • Oficjalnie zdjęcie zdradziło też powrót Tricii Helfer w roli Charlotte.

Kiedy premiera finałowego sezonu?

Finałowy sezon Lucyfera będzie liczył 16 odcinków. Sezon został podzielony na dwie części. Pierwsza połowa 5A będzie złożona z 8 odcinków. Chodzą plotki, że premiera będzie jeszcze w 2020 roku latem. Na chwilę obecną (26 maja 2020) nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. Natomiast część druga 5B ma pojawić się 2021 roku.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x