To już pewne! Powstanie serial o żeńskiej wersji Iron Mana

Według najnowszych doniesień Marvel Studios pracuje nad nowym serialem. Ironheart opowie o następczyni Iron Mana. Produkcja trafi na platformę Disney+.
Bohaterka ma wypełnić pustkę po tragicznie zmarłym Iron Manie.

Jak podaje portal The Cinema Spot, w planach Marvel Studios jest serial poświęcony Riri Williams znanej lepiej czytelnikom Marvel Comics jako Ironheart. Po śmierci Iron Mana w Avengers: Endgame fani przewidywali, że bohaterka wkrótce pojawi się na ekranie. Optował za tym nawet  sam Robert Downey Jr., który wcielał się w Tony’ego Starka.

Okazuje się, że przewidywania się potwierdziły. Studio zaakceptowało wstępny pomysł na serial o jej przygodach. Na razie nie wybrano jeszcze showrunnera, ale zaplanowano już rozpoczęcie zdjęć do produkcji. Mają się rozpocząć jesienią 2021 roku, o ile nie zepsuje planów pandemia koronawirusa, która ma poważny wpływ na całą branżę filmowo-telewizyjną.

Ironheart to 15-letnia, genialna wynalazczyni, która dostała się na MIT. W związku ze swoimi ponadprzeciętnymi umiejętnościami była w stanie odtworzyć zbroję Iron Mana i zastąpić go, kiedy on leżał w śpiączce po wydarzeniach ukazanych w evencie Civil War II.
Kiedy Stark powrócił do zdrowia, ona została członkinią nowego wcielenia grupy Champions — drużyny złożonej z młodych herosów — Ms. Marvel: Spider-Mana, Novy i córki Visiona — Viv Vision. Niewykluczone, że, w przyszłości powstanie serial lub film o Champions. Istnieje też możliwość, że stworzy grunt pod nową filmową serię opowiadającą o Young Avengers.

Serial jest na razie na bardzo wczesnym etapie prac. Prawdopodobnie nie zobaczymy go w ciągu najbliższych dwóch lat. Trudno jeszcze mówić o konkretach, więc lepiej skupić się na tytułach, które już czekają na premierę.
Pierwszym serialem Marvel Studios, który zadebiutuje na Disney+ będzie Falcon and the Winter Soldier. Produkcja trafi do bazy platformy streamingowej w sierpniu 2020 roku.

Ja jako fanka Marvela jestem ciekawa każdej nowej produkcji, więc wyczekuje z niecierpliwością premiery.
A ty będziesz oglądać serial Ironheart?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x